Студенти Острозької академії змагалися за Кубок ректора

30 травня 2007

З 21 по 29 травня в Національному університеті «Острозька академія» проходили змагання за Кубок ректора з футболу, які традиційно відбуваються в рамках університетської спартакіади «Здоров’я».

В змаганнях взяли участь футбольні команди всіх факультетів, а також команда викладачів. 29 травня відбулися фінальні матчі, в результаті яких стали відомими переможці, якими цього року стала команда гуманітарного факультету. Друге місце у напруженій боротьбі здобули футболісти політико-інформаційного менеджменту, тоді як третя сходинка на п’єдесталі пошани по праву дісталася команді економістів.

Цього разу Кубок ректора не був позбавлений своїх сенсацій. Хоча команда правників традиційно вважається однією з найсильніших в університеті, у цьогорічних змаганнях вони виступили вкрай невдало, зайнявши лише п’яте місце у загальнокомандному заліку, зумівши здобути перемогу лише у матчі з економістами. Крім того, вболівальників приємно здивував сильний виступ футболістів факультету політико-інформаційного менеджменту, які, будучи аутсайдерами минулорічних змагань, цього разу були за крок до здобуття омріяного Кубка, проте їх просування у турнірній таблиці змогли зупинити економісти , які у фінальному матчі перемогли з рахунком 4:1. Тим не менше, від проведених ігор футболісти та їх вболівальники отримали багато позитивних емоцій та повноцінний заряд спортивного азарту.