Волинь та Поділля в житті Тараса Шевченка

29 травня 2007

Минулого тижня в Луцьку, під час проведення книжкової виставки відбулася презентація монографії «Волинь та Поділля в житті Тараса Шевченка» проректора з наукової роботи Національного університету «Острозька академія», доктора філософських наук, члена Національної Спілки письменників України Петра Кралюка.

Під час презентації свої відгуки про книгу висловили журналіст, письменник, лауреат Шевченківської премії Михайло Слабошпицький, голова Волинської обласної організації Національної спілки письменників Ніна Горик, голова Волинської організації Асоціації письменників Володимир Лис, а також представники видавництва «Твердиня», що й видало монографію-оповідання, Микола Мартинюк та Володимир Камінський.

Монографія написана про подільсько-волинську подорож Тараса Шевченка, яку поет здійснив 160 років на тому за завданням Київської археографічної комісії. Монографію доповнює оповідання автора «Повчальна прогулянка», яке є її своєрідним художньо-літературним додатком.