Студенти Острозької академії бережуть природу рідного краю

24 травня 2007

Благодійна екологічна акція «Зробимо природу чистою, як наші душі» відбулася 23 травня 2007 року в Національному університеті «Острозька академія».

Захід відбувся в рамках святкування тижня економічного факультету за ініціативи студентів та викладачів університету. Було прибрано близько 10 га території Острога, зокрема зони відпочинку, парки, річки міста, які перебувають у вкрай незадовільному стані. Також прибиралися лісові угіддя, які належать Ізяславському лісництву Хмельницької області, чим учасники прагнули довести, що прибирання території від сміття не повинне залежати від кордонів.

Акція отримала неабияку підтримку комерційних підприємств, мерії та мешканців міста Острога.

«Годі говорити про погану екологічну ситуацію в країні! Потрібно рішучими кроками змінювати життя на краще!», - переконані студенти-економісти та викладачі економічного факультету Національного університету «Острозька академія».