Професіонали високо оцінюють хор Національного університету «Острозька академія»

22 травня 2007

Грошові премії, гучні оплески, усміхнені обличчя та високий бал атестаційної комісії з Рівного – це короткий перелік досягнень хористів Острозької академії після одного виступу. Щоправда, усе це стало можливим лише після досить тривалої роботи, адже такими є результати звітного концерту Студентського народного академічного хорового колективу Національного університету «Острозька академія», яким підбивалися підсумки діяльності хору протягом усього навчального року.

Глядачі, яким ледь вистачило місця у Конгрегаційній залі університету (Студентсько-викладацькому храмі), мали змогу прослухати низку різнопланових музичних творів у виконанні хору як без супроводу, так і під акомпанемент фортепіано. У виконанні хорового колективу університету та камерного його складу звучала духовна музика та українські народні пісні. Проте найбурхливішу реакцію аудиторії викликало виконання релігійних творів афроамериканців. Після звучання спіричуелзу «Ride the Chariot» усі глядачі аплодували підвівшись, а ректор Ігор Пасічник повідомив, що присутній на концерті викладач зі США Мирон Куропась виявив бажання виділити хористам грошові премії. Високою була також оцінка виступу колективу атестаційною комісією з Рівненського державного гуманітарного університету, яка екзаменувала диригента хору Денисюк Оксану Анатоліївну