Хоровий колектив представляв Острозьку академію на Міжнародному фестивалі

21 травня 2007

Камерний склад хорового колективу Національного університету «Острозька академія» вкотре представив навчальний заклад на фестивалі міжнародного рівня. 20 травня хор виступив на Міжнародному фестивалі хорових колективів у м. Кременці (Тернопільщина), який проводився там у рамках святкування Шевченківських днів та 780-річчя міста.

Студентський хор Острозької академії був єдиним учасником фестивалю, який представляв не спеціалізований на музичному мистецтві вищий навчальний заклад, хоч це не завадило колективу виступити на рівні з рештою учасників. Окрім гала-концерту, який відбувся у Кременецькій музичній школі, камерний хор Національного університету «Острозька академія» взяв участь у зведеному виступі хорових колективів біля пам’ятника Тарасові Шевченку на центральній площі міста та у с. Онишківці (Рівненщина) – у храмі біля джерела св. Анни, відомого чудодійними властивостями.