Острозька академія впевнено просувається в рейтингу університетів

26 квітня 2007

Нещодавно було оприлюднено рейтинг українських університетів, складений авторами відомого глянцевого тижневика «Кореспондент». При складанні рейтингу використовувались різні критерії, проте основними з них були конкурс при вступі серед абітурієнтів та оцінка випускників закладу роботодавцями. Відповідно до рейтингу журналу «Кореспондент» Національний університет «Острозька академія» посів третє місце серед класичних університетів.

Таку ж високу оцінку діяльності університету напередодні дало Міністерство освіти і науки, розмістивши Острозьку академію в шістці найкращих університетів країни, тижневик «Деньги», газета «Експрес» тощо. «Для Острозької академії, відродженої лише тринадцять років тому, це досить швидкий прорив на ринку освіти», - переконані в Міністерстві освіти.