Відбувся семінар щодо питань авторського права в цифровому середовищі

20 грудня 2007

Директор Наукової бібліотеки Національного університету «Острозька академія» Майя Корнійчук взяла участь у семінарі «Авторське право в цифровому середовищі: Правові та організаційно-методичні питання створення електронних ресурсів відкритого доступу», який відбувся 18 грудня в Науковій бібліотеці Національного університету «Києво-Могилянська академія».

У рамках семінару були розглянуті юридичні аспекти використання об'єктів авторського права в мережі Інтернет, досвід реалізації на практиці електронних ресурсів відкритого доступу в університетах й наукових установах України та світу, питання реалізації ліцензійного використання електронних ресурсів та ін.