В академії відбувся Різдвяний вечір

19 грудня 2007

На факультеті романо-германських мов вже розпочалося святкування Нового року та Різдва Христового.

18 грудня кафедра практики англійської мови організувала вечірку «Christmas party», де всі бажаючі мали можливість долучитися до британських традицій святкування Різдва. Крім того, кафедрою індоєвропейських мов проводився захід «Різдвяний вечір з ініціативи клубу любителів польської мови», в рамках якого учасники святкували Різдво згідно з традиціями тих країн, мову яких вони вивчають.

Студенти та викладачі співали колядки, розігрували театральні сценки, танцювали, частувалися солодощами та висловлювали найщиріші побажання. Кожний гість отримав нагоду відчути святкову та дружню атмосферу довгоочікуваного Різдва.