Український інститут підприємництва презентував інноваційний проект для студентів

13 грудня 2007

Директор Українського інституту підприємництва Олександр Орленко 12 грудня провів відкриту лекцію для студентів економічного факультету Національного університету «Острозька академія».

Під час лекції презентувалася програма інституту під назвою «Професійна самореалізація та кар’єрне зростання майбутніх фахівців на майбутньому етапі», в рамках якої були розглянуті основні професійні проблеми та психологічна неготовність випускників вищих навчальних закладів до майбутнього працевлаштування.

Наприкінці зустрічі серед студентів економічного факультету була сформована  ініціативна група, яка вирішила долучитися до програми Українського інституту підприємництва.

Наразі інститут співпрацює з великою кількістю підприємств, організацій та вищих навчальних закладів. У майбутньому планується поглиблення співпраці з Острозькою академією.