Василь Куйбіда відвідав академію

09 листопада 2007

У Національному університеті «Острозька академія» восьмого листопада відбулася зустріч з громадсько-політичним діячем, науковцем, колишнім мером міста Львова Василем Куйбідою.

Протягом двох годин студенти та викладачі академії мали змогу прослухати лекцію, що стосувалася основних аспектів діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади. Зокрема, Василь Куйбіда поділився своїми думками з приводу нинішнього здійснення державної влади на місцевому рівні.

Крім того, Василь Степанович, будучи автором багатьох поетичних рядків, провів літературний вечір, на якому ознайомив присутніх зі своїми збірками поезій та творами його матері – Катерини Куйбіди. «Я пишу вірші, щоб знайти рівновагу між своїм внутрішнім та зовнішнім світом», - зазначив гість.