Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука

05 листопада 2007

Третій тур Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука пройшов третього листопада в Національному університеті «Острозька академія».

У відбірковому турі взяли участь студенти Острозької академії, які вибороли це право під час перших двох етапів конкурсу – внутрішньоуніверситетського відбору наукових робіт та оцінки їх незалежними експертами Фонду. Новим етапом конкурсу стали психологічні тренінги, які проводилися відомими в Україні та за її межами психологами та бізнес-тренерами з метою виявлення особистісних характеристик, креативності, лідерських якостей та вміння працювати в групі. В тренінгах взяли участь 40 студентів Острозької академії – представників різних факультетів та спеціальностей.

За підсумками трьох турів Стипендіальної програми буде обрано найдостойніших студентів, які отримуватимуть стипендію Фонду та матимуть змогу брати участь у різних соціальних проектах. Нагородження переможців відбудеться в січні 2008 року.