Проводиться щотижневий круглий стіл «Інформаційне суспільство. Історія. Сучасність»

30 листопада 2007

У Національному університеті «Острозька академія» з ініціативи кафедри документознавства та інформаційної діяльності факультету політико-інформаційного менеджменту проводиться щотижневий круглий стіл «Інформаційне суспільство. Історія. Сучасність».

Метою діяльності круглого столу є активізація самостійно-творчої пізнавальної діяльності студентів, сприяння самостійній науково-дослідній діяльності у сфері інформаційно-комунікаційного менеджменту, обговорення нових концептуальних теорій розвитку інформаційного суспільства, його основних характеристик та структурних елементів. До функціонування круглого столу залучаються всі охочі студенти Національного університету «Острозька академія». Однак найактивнішу участь у його роботі беруть студенти спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність».

За словами координатора круглого столу, викладача кафедри документознавства та інформаційної діяльності Олени Шершньової, такі знання є необхідними для майбутніх інформаційних аналітиків, рекламістів, фахівців у сфері зв’язків з громадськістю, яких готує кафедра.