Вечір інтелектуального спілкування до Міжнародного дня інформації

28 листопада 2007

У Національному університеті «Острозька акдаемія» 27 листопада з ініціативи відділу зв’язків із громадськістю відбувся вечір неформального інтелектуального спілкування до Міжнародного дня інформації.

У рамках заходу розглядалися теорії багатьох філософів, культурологів, науковців стосовно феномену інформації та її ролі у сучасному інформаційному суспільстві. Також присутні мали можливість висловити свою думку, що вони вкладають у поняття «інформація».

На прикладі гри, яку провела редактор газети «Острозька Академія» Вікторія Скуба, студенти побачили, наскільки інформація може спотворюватись при передачі від одного носія до іншого.

Вечір закінчився показом фільму «Таємниця води», який проілюстрував факт існування інформації навіть на молекулярному рівні.