Студенти грали у «Старий монастир»

19 листопада 2007

Нещодавно у Національному університеті «Острозька академія» проходив тиждень святкування десятої річниці органу студентського самоврядування – Братства спудеїв. У рамках святкування Братством була організована гра «Старий монастир», що вже стала традиційною для студентів цього навчального закладу.

Щороку серед команд усіх факультетів проводяться змагання, що поєднують у собі елементи гри «Форт Буаяр» та дух легендарного минулого Острозької академії. Назва «Старий монастир» пояснюється тим, що у XVII-XVIII столітті у приміщенні академії перебував орден монахів-капуцинів. Під час археологічних розкопок у підвалі будівлі були знайдені поховання монахів.

Участь у грі взяло п’ять команд. Їм довелося пройти за визначеним маршрутом у супроводі пари ведучих, одягнених у чорні мантії, та виконати визначені завдання. Гра відбувалася після настання темряви. Приміщення Старомонастирського корпусу академії освітлювалося лише за допомогою свічок. Окрім ведучих та команди, в коридорах можна було зустріти привид Гальшки Острозької, горбатого монаха, почути брязкіт кайданів. Маршрут учасників розпочинався з підземелля, в котрому знаходяться поховання монахів-капуцинів. Створена атмосфера дозволила учасникам відчути історичний дух минулого. Перемогу в грі здобула команда факультету романо-германських мов.