Тиждень малого підприємництва в Острозькій академії

09 листопада 2007

У Національному університеті «Острозька академія» на початку листопада проходив тиждень малого підприємництва, метою якого була практична оцінка сучасного стану економіки як у межах Рівненщини, так і країни в цілому.

У рамках заходу, з ініціативи наукового клубу «Економіст», було запрошено двох відомих в регіоні підприємців – одного із співвласників комп’ютерної фірми «Техносвіт» Олександра Олішевьского та директора будівельної компанії «Вежа» Георгія Аршинова. Обидва бізнесмени – випускники Острозької академії.

Зустріч підприємців зі студентами та викладачами університету відбувалася в неформальному стилі. Уподовж двох годин були розглянуті найцікавіші актуальні проблеми, що існують у малому бізнесі: від допомоги місцевого самоврядування та формування власного капіталу до стратегічних цілей та перспектив при відкритті власного бізнесу. Особлива увага акцентувалася на важливості дотримання норм етики при веденні ділових стосунків як з партнерами, так і з конкурентами.

У результаті дискусії було досягнуто ряд важливих рішень щодо тіснішої співпраці підприємців та Острозької академії.

До речі, тиждень малого підприємництва проводиться вперше в університеті. За словами декана економічного факультету Людмили Козак, надалі планується проведення подібних заходів і в інших сферах економіки.