Нові сертифікатні програми в університеті

09 листопада 2007

У Національному університеті «Острозька академія» на базі кафедри документознавства та інформаційної діяльності факультету політико-інформаційного менеджменту діятимуть студентські сертифікатні програми «Маркетингові комунікації» та «Організація діловодства на підприємстві».

Сертифікатна програма «Маркетингові комунікації» здійснюватиме спеціальну підготовку фахівця з рекламних та PR-технологій, фахівця з організації презентацій з використанням маркетингових комунікацій за такими напрямками: основні та синтезовані інструментарії маркетингових комунікацій, управління маркетинговими комунікаціями, інформаційна політика у сфері промоушн (просування), використання інтегрованих маркетингових комунікацій в організації презентацій, круглих столів та конференцій. Сертифікатна програма «Організація діловодства на підприємстві» здійснюватиме підготовку фахівця в сфері документаційного забезпечення управління організації. Програми вестимуть викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності, які займаються дослідженнями масової комунікації, технологій паблік рилейшнз, психології реклами тощо.

«Сертифікатні програми є досить потрібними не тільки для студентів факультету політико-інформаційного-менеджменту, але й для студентів інших факультетів та спеціальностей, адже без знань основ діловодства та PR-у не зможе обійтися жодна ділова людина сучасності», - переконі викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності.