«Гальшкою-2007» стала студентка факультету романо-германських мов

31 жовтня 2007

У рамках святкування 431-ї річниці Національного університету «Острозька академія» 31 жовтня в культурно-мистецькому центрі відбувся щорічний традиційний конкурс краси та інтелекту «Гальшка-2007». Свої таланти та здібності продемонстрували найкращі представниці кожного з факультетів університету. Гуманітарний факультет представляла – Олена Лакодей, економічний – Олена Омельянова, правничий – Юлія Петняк, факультет романо-германських мов – Вікторія Гонгало, факультет політико-інформаційного менеджменту – Інна Сайдуллаєва.

Завданням усіх дівчат було розкрити свою оригінальну самобутню особистість протягом чотирьох конкурсів. Крім того, важливою умовою конкурсу було показати своє бачення образу та відчути дух фундаторки Острозької академії, княжни Ельжбети-Гальшки Острозької. Учасниці демонстрували один день з її життя, а також укладання нею доленосного для академії заповіту.

Почесний титул «Гальшка-2007» здобула студентка факультету романо-германських мов Вікторія Гонгало, чиї вокальні дані та артистичні здібності вразили всіх глядачів.