Формула поезії Миколи Кротенка

30 жовтня 2007

29 жовтня студенти Острозької академії мали нагоду зустрітися та поспілкуватися із літературознавцем і теоретиком поетичної творчості Миколою Кротенком, який є також розробником Інтернет-порталу «Поезія та авторська пісня в Україні».

На зустрічі пан Микола прочитав лекцію на тему «Формула поезії», де на основі своїх досліджень розтлумачив, що являє собою ця формула і яким, на його думку, має бути справжній поет: «це той, у кого на чолі або сліди від поцілунків Музи, або відбитки від копит Пегаса».

Микола Кротенко працює в жанрі поезії, есе, анекдоту, афоризму та бардівської пісні, видав уже не одну книгу не лише українською та російською мовами. Цього разу він презентував свою нову книжку «Всесвіт усміхнених псів».