Презентація поетичних збірок

03 жовтня 2007

Поет, віднедавна член Спілки письменників Рівненщини Ростислав Слободенюк та завідувач кафедри української філології Острозької академії Анатолій Криловець третього жовтня представили свої збірки «Полотно» та «Моя вселенська тимчасовість» у стінах Острозької академії.

«Якщо чесно, - зізнався пан Ростислав, автор книжки «Полотно», - поезія не є логічною для мого способу життя, вона суперечить моїм зацікавленням спортом, професії. Я ніколи не думав, що пов’яжу з нею своє життя, але це жило в мені і постійно відчувалось». Лідія Рибенко, голова Спілки письменників Рівненщини, яка теж приїхала на презентацію, зазначила, що вперше був такий випадок у спілці, коли на засіданні всі 20 присутніх письменників одноголосно проголосували за те, щоб цей поет став членом їхньої організації.

Анатолій Криловець уже не вперше представляє свої книги у стінах академії. Цього разу його чергова збірка під назвою «Моя вселенська тимчасовість» містить як ранні його вірші, так і нові.

«Мені дуже подобається поезія пана Анатолія, - поділився враженнями проректор з навчально-виховної та наукової роботи Петро Кралюк. – А також дивує його унікальна організаторська майстерність. Адже завдяки йому в Острозькій академії створено таку спеціальність, як «літературна творчість».

Презентацію також відвідали поети Юрій Береза, Анна Войнарович та Вікторія Климентовська, які зачитували свої твори.