Зустріч з депутатом Європарламенту Ілем Брагетто

29 жовтня 2007

У Національному університеті «Острозька академія» 29 жовтня відбулася зустріч студентів із депутатом Європарламенту Ілем Брагетто. Іль Брагетто є представником фракції європейських християн-демократів, віце-президентом комітету з рибної промисловості та членом комітету з працевлаштування у Європейському парламенті.
Пан Брагетто прочитав студентам лекцію на тему новітньої історії та політики, під час якої розповів про історію створення та становлення Європейського Союзу, а також про тенденції у сучасній політиці цього міждержавного утворення, зокрема щодо питань його можливого розширення у майбутньому. Спілкування проходило у формі двосторонньої дискусії, адже студенти мали змогу поставити депутатові Європарламенту свої запитання та отримати на них відповіді.
Окреслюючи перспективи вступу України до ЄС, Іль Брагетто зазначив, що все залежить тільки від власного вибору нашої держави та готовності вітчизняного керівництва до проведення значних змін у внутрішній та зовнішній національній політиці. На запитання про можливість організації спільних проектів між Національним університетом «Острозька академія» та італійськими університетами, зокрема заснування міжнародних обмінних програм, депутат Європарламенту відповів, що з радістю сприятиме усім ініціативам університету.