Всесвітньо відомий філософ Петер Козловські в Острозькій академії

29 жовтня 2007

Всесвітньо відомий професор філософії та політичної економії, засновник етичної економії в бізнес-культурі Петер Козловські, який не тільки заснував Аннаверзький інститут філософських досліджень, але й отримав світове визнання на арені бізнесу провів відкриту лекцію у стінах Національного університету «Острозька академія».

Впродовж трьох днів Петер Козловські висвітлював усі аспекти економіки в розрізі понять моралі та успіху в бізнесі для студентів та викладачів економічного факультету. «Як досягти значних результатів в сучасному світі бізнесу, не порушуючи норм етики?» – саме ця проблема наштовхнула на тематику дискусії, яка розгорнулася під час відкритої лекції. Шляхи знаходження оптимального стану між нормами моралі та успіхом стали основним завданням доповіді професора.

До речі, візит Петера Козловські до Острозької академії став його першим візитом до України.