Студенти Острозької академії – за чистоту міста

19 жовтня 2007

«Не залишайся байдужим! Допоможи зробити Острог чистим!!!» - під таким девізом 18 жовтня в Національному університеті «Острозька академія» була проведена акція «Прибери своє місто».

Захід був організований факультетом романо-германських мов спільно з клубом волонтерів «Рука допомоги» та учасниками українсько-канадської обмінної програми. Учасники волонтерської акції на чолі з організатором – викладачем факультету романо-германських мов Тетяною Поповою прибрали парк ім. Т. Шевченка, стежку, що знаходиться поряд з дитячим садком, колишнє єврейське кладовище та дитячі майданчики міста Острога.

На думку викладачів та студентів факультету романо-германських мов, організувавши таку акцію, вони показали належний приклад не лише студентам інших факультетів, а й мешканцям міста.