Луцьк побачив нове видання Уласа Самчука

10 жовтня 2007

Восьмого жовтня в Луцьку відбулася презентація споминів і вражень Уласа Самчука у двох частинах «На білому коні. На коні вороному», нещодавно виданих Національним університетом «Острозька академія» спільно з видавництвом «Твердиня».

Цей автобіографічний твір відомого українського прозаїка, що охоплює період Другої світової війни, вперше виданий на теренах України. Раніше «На білому коні. На коні вороному» видавався ще за життя письменника в Канаді. Право на друк цього твору видавництву Національного університету «Острозька академія» надали Оксана та Ярослав Соколики (Канада) – єдині розпорядники спадщини Уласа Самчука.

У Луцьку в приміщенні видавництва «Твердиня» відбулася вже друга презентація цієї книги. Нагадаємо, що вперше світ побачив нове видання на Книжковому форумі у Львові.

У презентації в Луцьку участь взяли проректор з навчально-виховної та наукової роботи Національного університету «Острозька академія» Петро Кралюк та директор видавництва «Твердиня» Микола Мартинюк.

Наступні презентації заплановано провести в містах Рівному, Здолбунові, Шумську, Тернополі, Житомирі, Києві тощо.