Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Літня школа слов’янських мов

Назва: Літня школа слов’янських мов

Країна: Чехія

Напрямок: Слов’янські мови

Період: 22 липня – 21 серпня 2016

Опис: Літня школа слов'янських мов (SSSL) на факультеті мистецтв Палацького університету в Оломоуці організовує курси чеської мови для іноземців, а також інші курси в слов'янських мовах, російської мови або польської мови, зокрема, для студентів з інших країн. Літня школа призначена для викладачів, старших викладачів, лекторів і студентів чеської мови і літератури або славістики, перекладачів, журналістів і людей від широкого загалу зацікавлені в чеській мові, літературі, історії та культури. Програма включає в себе також курси для початківців. Англійська та чеська комунікативні мови, які використовуються відповідно до рівня студентів. Уроки доповнені додатковими подіями - кіноклуб, театральна майстерня, майстерня фольклорних танців, дві одноденні поїздки, вихідні дні в Празі, і т.д.

Після закінчення інтенсивного мовного курсу кожен студент SSSL отримає сертифікат, що підтверджує досягнутий рівень володіння мовою (на основі результатів випробувань).

Сайт:  lsss.upol.cz