Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Літня школа дизайну

Назва: Літня школа дизайну

Країна: Японія

Напрямок: Дизайн

Період: 29 серпня – 8 вересня 2016

Опис: Міжнародний курс гуманітарних наук у Вищій школі дизайну, Університет Кюсю, Фукуока, Японія, запрошує студентів Вищої школи, які навчаються за межами Японії в 2016 році до Літньої школи наук про людину. До проходження курсу запрошуються всі, хто має право і зацікавлені в проходженні Міжнародного курсу. Школа пропонує фінансову підтримку, а також курс навчання та лабораторного досвіду. Наука Літня школа людини передбачає програму, що складається з 15 лекцій 90 хв. в поєднанні з досвідом роботи в лабораторії члена факультету за вашим вибором. Школа пропонує курс лекцій, і технології для гуманітарних наук, призначений для огляду всієї навчальної програми гуманітарних наук Міжнародного курсу.

Сайт: www.hs.design