Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Літня школа CSR Management, Гамбург

Літня школа CSR Management, Гамбург

Дедлайн: 30 квітня 2017 року

Грант: Мінус 25% відсотків від вартості програми при подачі заявки до 01.04.2017, 250 Євро на проживання та індивідуальний грант на транспорт. Можливий додатковий грант на 350 Євро.

Час проведення: 31 Липня – 11 Серпня 2017

Де: Гамбург, Німеччина

Програма: Вивчення бізнес-етики та корпоративної соціальної відповідальності.

Детальніше: https://www.hsba.de/studium/weitere-informationen/summer-school/overview/

Вимоги:

  • Знання англійської на рівні B2
  • Ступінь магістра або бакалавра в бізнесі, економічних науках, а також соціальних науках, філософії, політиці та праві.
  • Отримана ступінь не пізніше ніж 2 роки назад
  • Перебування в топ-30% студентів напряму навчання