Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Літня школа в Кембриджі

Назва: Літня школа в Кембриджі

Країна: Великобританія

Напрямок: Політологія, Міжнародні відносини

Період: 30 серпня – 14 вересня 2016

Опис: Криза біженців, збільшувана недовіра між політиками і постійно неврахованих виборців, британський референдум з питання членства в ЄС: це лише деякі з проблем для європейського проекту, про які ми думали.

Ми сподіваємося обговорити ці питання (і багато інших!) з високо мотивованими студентами в Кембриджі, під час нашої щорічної Літньої школи у Кембриджі.

Умови:

  • Відео, довжиною в одну хвилину, де студент повинен пояснити чому він хоче взяти участь в Літній школі і що вони сподіваються отримати, беручи участь в ній.
  • Огляд однієї зі статей, запропонованих EucA.

Сайт: hwww.euca.eu