Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Third International Summer School

Назва: Third International Summer School Prospects for Democracy, Stability and Europeanization in Ukraine: What Lessons from the Baltic Experience?

Країна: Естонія

Напрямок: Загальнонаукова

Період: 22-27 серпня 2016

Опис: Англомовна літня школа в Естонії, мета якої є поширення досвіду Латвії, Литви і Естонії в сфері встановлення демократії. Школа заснована на ідеї про те, що багато ключових моментів Балтійського досвіду переходу мають відношення до сучасних прагнень України до реформування.

Школа пропонує програму, яка включає в себе лекції, семінари, відвідування державних установ і зустрічі з політиками, державними діячами, а також представниками громадянського суспільства.

Лекції і семінари проводяться з акцентом на демократії, верховенстві закону, державному і національному потенціалі, економічному розвитку і модернізації, європейській інтеграції, безпеці і міжнародній політиці в регіоні з особливим акцентом на політиці, яку проводить Російська Федерація.

Сайт: ceurus.ut.ee