Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Стажування в організації Rotary Peace

Щороку організація Rotary пропонує 100 представників різних країн пройти оплачуване стажування в одному з їх центрів світу. За останні 10 років центри Rotary Peace Centers дали більше 900 чоловік основи будови кар'єри миротворця. Багато з них пішли далі цим шляхом і стали лідерами національних урядів, неурядових організацій, або пішли на службу в правоохоронні органи або міжнародні організації, як наприклад ООН, або Світовий Банк.

В цьому році пропонуються два види стажувань: Для кандидатів, які мають ступінь магістра: Магістрам пропонується пройти стажування в кращих університетах в сферах, пов'язаних зі світом, запобіганням і розв'язанням конфліктів. Програма триває від 15 до 24 місяців і передбачає навчання і практичне стажування на протязі від 2 до 3 місяців. Щороку в програмі можуть брати участь 50 магістрів, програма проводиться в таких університетах: Duke University and University of North Carolina at Chapel Hill, США (докладніше); International Christian University, Японія (докладніше); University of Bradford, Великобританія (докладніше); University of Queensland, Австралія (докладніше); Uppsala University, Швеція (докладніше). Для професіоналів. Для досвідчених працівників сфер, пов'язаних зі світом пропонується тримісячна програма підвищення кваліфікації та поліпшення навичок в університеті Chulalongkorn University в Таїланді (докладніше). Програма передбачає навчання і від 2 до 3 тижнів стажування. У програмі можуть брати участь 50 осіб. Стажувальних програма Rotary Peace розроблена для професіоналів з досвідом роботи в сфері міжнародних відносин, або запобігання і вирішення конфліктів. Також кандидати повинні відповідати таким вимогам: мати відмінні знання англійської мови, також дуже рекомендується знати ще одну мову, крім англійської. Мати уявлення про міжнародний розумінні світу і демонструвати прихильність до роботи миротворця через високу академічну успішність і громадську діяльність. Володіти відмінними навичками лідерства. Для магістрів: мати трирічний досвід роботи, або роботи волонтером, мати ступінь бакалавра. Для професіоналів: мати мінімум п'ятирічний досвід роботи в цій сфері, або роботи волонтером, мати високу академічну успішність в минулому.

Організатори програми оплачують: транспортні витрати до місця проведення програми і назад, проживання, харчування, навчання, стажування

Дедлайн: 31.05.2017