Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Вестмінстерський університет міжнародної стипендії

Термін подачі заявок:  

4 травня 2017 (щорічний) 
Навчання в: Великобританія 
Початок курсу вересень 2017

Короткий опис:

Стипендії університету, які відкриті для іноземних студентів з країн, що розвиваються , які хотіли б продовжити ступінь бакалавра повний робочий день в університеті Вестмінстера.

Стипендія/тривалість:

Повне звільнення від сплати плата за навчання, проживання, витрати на проживання та польоти туди і назад до Лондона. Стипендія буде оновлюватися щороку за умови задовільної успішності.

Право на участь:

Бути іноземний студентом з країни, що розвивається і податись на ступінь бакалавра на повний робочий день в університеті. Критерії для присудження стипендії: академіча успішність, потенціал розвитку і фінансові потреби.

Інструкція по застосуванню:

Подати заяву тільки на стипендію, за курсом , який ви хочете вивчити. Щоб подати заявку на отримання стипендії, вам необхідно завантажити і заповнити відповідну форму заявки стипендій та представити його разом з підтверджуючими документами поштою. Крайній термін подачі заявок  4 травня 2017 .

Веб-сайт:

Офіційна стипендія Сайт: https://www.westminster.ac.uk/study/prospective-students/fees-and-funding/scholarships

Аплікаційна форма: https://www.westminster.ac.uk/file/31381/download?token=-8eiJ8m7

За додатковою інформацією звертайтеся: development@westminster.ac.uk