Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Denys Holland Стипендія в Університетському коледжі Лондона

Термін подачі заявок:  7 липня 2017 (щорічний) 
Навчання в: Великобританія 
Початок курсу вересень 2017

Короткий опис:

Стипендія Denys спрямована на підтримку студентів старших курсів, який без підтримки стипендії буде не в змозі забезпечити фінансування, необхідне для навчання в університеті, і хто може продемонструвати свій намір в повній мірі використовувати цю можливість.

Стипендія / тривалість:

Стипендія £ 9000 в рік протягом трьох років, за умови задовільної успішності і студент може використовувати всі або частину стипендії для покриття потреб. 

Право на участь:

Кандидати повинні:

  • податись на очне навчання в університетському на будь-яке направлення;
  • пред’явити факти фінансових труднощів: без стипендії вони не зможуть вчитися в університеті;
  • вік 25 або нижче на момент початку їх дослідження;
  • можливість продемонструвати, що вони мають спільні інтереси і мають намір активно брати участь і вносити внесок в життя університету.

Інструкція по застосуванню:

Кандидати повинні надати заявки, які будуть вважатися дійсними.  Заповнені заявки повинні бути представлені по електронній пошті до  п'ятниці, 7 липня 2017 року 5 годині вечора.

Веб-сайт:

Офіційна стипендія Сайт:  https://www.ucl.ac.uk/prospective-students/scholarships/undergraduate/denyshollandug

За додатковою інформацією звертайтеся: studentfunding@ucl.ac.uk