Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Підсумки Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії»

1 клас
1 місце – Шульженко Софія, Андріяшівська ЗОШ І-ІІІ ст., Роменський район, Сумська область.
2 місце – Науменко Анна, Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Центр Надії», Рівненська область.
3 місце – Баран Василь, Іване-Золотівська ЗОШ І-ІІ ст., Тернопільська область.
3 місце – Манзель Олександра, Львівська СЗШ №34 ім.М.Шашкевича, Львівська область.

2 клас
1 місце – Савчук Ілля, Луцька гімназія №21 ім. Михайла Кравчука, Волинська область.
2 місце – Скотаренко Олександра, Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Центр надії», Рівненська область.
3 місце – Кейван Олександра, Ясенівська гімназія №2, Луганська область.
3 місце – Миронець Алім, Корнинська ЗОШ І-ІІІ ст., Рівненська область.

3 клас
1 місце – Паєвський Іван, Уманська міська гімназія, Черкаська область.
2 місце – Голобородько Людмила, Татарбунарський НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія», Одеська область.
3 місце – Мельник Ірина, Чудельська ЗОШ І-ІІст., Сарненський район, Рівненська область.
3 місце – Попович Тетяна, Нововолинська гімназія, Волинська область.

4 клас
1 місце – Рябовол Світлана, Чумаківська ЗОШ І-ІІІ ст., Дніпропетровська область.
2 місце – Копичинський Роман, с. Дзвиняч.
3 місце – Кравчук Анастасія, Львівська  СЗШ №34 ім.М.Шашкевича, Львівська область.
3 місце – Літінська Анастасія, Ясенівська гімназія №2, Луганська область.

5 клас
1 місце – Свідер Віктор, СЗШ І-ІІІ ст. смт. Залізці.
2 місце – Ротченко Анастасія, м. Луцьк, Волинська область.
3 місце – Савчук Сергій, Луцька гімназія ім.М.Кравчука, Волинська область.
3 місце – Каушан Анна,Татарбунарський НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія», Одеська область.

6 клас
1 місце – Демчук Мирослав, Нововолинська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, Волинська область.
2 місце – Гринтус Марія, СЗШ І-ІІІст. смт. Залізці.
3 місце – Дігалевич Юлія, ЗОШ №17 м.Луцьк, Волинська область.
3 місце – Левчук Артем, Люблинецька ЗОШ І-ІІІст., Ковельський район, Волинська область.

7 клас
1 місце –  Свиріпа Владислав, Люблинецька ЗОШ І-ІІІст., Ковельський район, Волинська область.
 2 місце – Селєхова Ольга, Скадовська ЗОШ І-ІІІ ст.№3, Херсонська область.
3 місце – Вознюк Артем, Острозька ЗОШ І-ІІІ ст.№1, м.Острог, Рівненська область.
3 місце – Попеску Софія, Авторська школа М.П.Гузика, Одеська область.

8 клас
1 місце – Мирончук Любов, Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Центр надії», Рівненська область.
2 місце – Ткач Вікторія, Семидубський аграрний ліцей, Дубенський район, Рівненська область.
3 місце – Грабовецька Марина, Бедриківська ЗОШ І-ІІст., Тернопільська область.
3 місце – Калінський Антон, Татарбунарська ЗОШ І-ІІІст.№1 ім.В.З.Тура, Одеська область.

9 клас
1місце – Іванова Ольга, Кременецький ліцей ім.У.Самчука, Тернопільська область.
2 місце – Кузьмич Ліана, Корнинська ЗОШ І-ІІІ ст., Рівненська область.
3 місце – Сідляр Ангеліна, Івано-Франківська ПЗШ І-ІІІ ст. «Католицька школа святого Василія Великого», Івано-Франківська область.
3 місце – Кичан Олеся, Зносицька ЗОШ І-ІІст., Сарненський район, Рівненська область.

10 клас
1 місце – Хеленюк Тетяна, Плужненська ЗОШ І-ІІІ ст., Ізяславський район, Хмельницька область.
2 місце – Наконечна Зоряна, Зборівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Тернопільська область.
3 місце – Ковальчук Роман, Рівненська вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ст., Рівненська область.
3 місце – Сідько Катерина, Комсомольський НВК ім. Л.І.Бугаєвської «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – Ліцей», Полтавська область.

11 клас
1 місце – Маліновський Давид, Дніпропетровська СЗШ №46, Дніпропетровська область.
2 місце – Волощук Анастасія, «Школа-гімназія» м.Ківерці, Волинська область.
3 місце – Прокошина Юлія, Скадовська ЗОШ І-ІІІ ст., Херсонська область
3 місце – Погорєлий Андрій, Татарбунарський НВК «ЗОШ І-ІІІст.-гімназія»,  Одеська область.