Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність кафедри психолого-педагогічних дисциплін

Іноземні партнери, з якими укладено угоди про співпрацю:

 • Інститут психології, Католицький університет ім. Яна Павла ІІ (м. Люблін, Республіка Польща);
 • Факультет психології, Варшавський університет (м. Варшава, Республіка Польща);
 • Факультет гуманітарних наук, Університет Природничих наук (м. Варшава, Республіка Польща).
 • Кафедра психології сім'ї та родиного виховання, Католицький університет в Любліні імені Яна Павла ІІ (М.Люблін, Республіка Польща)

Форми співпраці:

 • обмін викладачами, вченими, дослідни­ками, студентами та співробіт­никами в академічній сфері;
 • запровадження навчальних програм/курсів, семінарів, наукових конференцій та інших форм обміну;
 • обмін літературою, підручниками, науковими публікаціями та періодич­ними виданнями;
 • реалізація спільних академічних проек­тів;
 • обмін досвідом та програмами в галузях, що становлять взаємний інтерес;
 • проведення спільних наукових дослід­жень, які фінансуються Сторонами, а також досліджень, що фінансуються ЄС, державним коштом та/або із приватних джерел.
 • спільні наукові публікації, круглі столи, конференції.

Реалізовані проекти (заходи)

1) Міжнародна та міжвузівська наукова співпраця: Стокгольмський університет, м. Стокгольм, Швеція; продовження виконання спільних наукових проектів із завідувачем лабораторії пам’яті та метапізнання, Джонсоном Ф.У.. Проведено: два спільних експериментальних дослідження в контексті (1) вивчення особливостей «testing effect» та (2) вивчення особливостей образної та семантичної пам’яті.

2) Католицький університет в Любліні імені Яна Павла ІІ, м. Люблін, Польща; проведено: Українсько-польський круглий стіл «Сучасна сім’я: проблеми та перспективи вирішення» (2-3 березня 2012 р.) в Національному університеті “Острозька акдемія”; з польської сторони відбулася конференція на цю ж тему в Любліні. Проведення спільного накового дослідження на тему: “Дослідження психолого-екологічних та соціально-демографічних страхів та фобій у контексті сімейного виховання”. Мета дослідження: вивчити та оцінити кроскультурні відмінності у страхах та фобіях соціально-психологічного і екологічного характеру, які можуть впливати на якість життя людей молодого віку та з'ясувати роль сім'ї у їх виникненні.

3) 23.03. – 24.06.2012 р. Міжнародна Інтернет конференція «Сучасні дослідження когнітивної психології» (IICRACP-2012). Конференція була присвячена обговоренню актуальних питань сучасної когнітивної психології, а саме: соціального пізнання, пам‘яті та метапам’яті, психофізіології та нейропсихології, когнітивно-стильових особливостей та ментальних репрезентацій, когніції та мовлення, творчості в контексті когнітивної психології, особистості у віртуальному просторі та ін. Усі матеріали конференції розміщенні на сайті конференції (www.pim.oa.edu.ua/internetkonferencii/iicracp2012).  У підсумку в конференції прийняло участь 102 особи, з них 85 учасників із України та 17 учасників із зарубіжних країн (Індія, Швеція, Німеччина, Болгарія, Польща).