Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Документи для вступу та строки прийому

Для вступу необхідно подати такі документи

  • заява абітурієнта
  • документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та громадянство)
  • документ державного зразка про раніше здобутий ступінь бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього
  • чотири кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

Етапи вступної компанії

Етапи вступної компанії

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

Початок прийому заяв та документів

11 липня 2016 року

11 липня 2016 року

Закінчення прийому заяв та документів

18 липня 2016 року

18 липня 2016року

Строки вступних екзаменів

19-31 липня 2016 року

19-24 липня 2016 року

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників

не пізніше 03 серпня 2016 року

не пізніше 03 серпня 2016 року

Строки закінчення вибору вступниками місця на навчання

не пізніше 05 серпня 2016 року

не пізніше 15 серпня 2016 року

Терміни зарахування вступників

за державним замовленням не пізніше 10 серпня 2016 року;
за кошти фізичних та юридичних осіб - після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму підготовки не пізніше 31 серпня 2016 року.

за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 31 серпня 2016 року.