Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ зв’язків з громадськістю, Центр вивчення спадщини Острозької академії, відділ працевлаштування, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на шістнадцяти престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Програма творчого конкурсу

Творчий конкурс для здобуття ступеня бакалавра зі спеціальності 061 Журналістика проводиться з метою виявлення професійних зацікавлень, вмінь та навиків у абітурієнтів, що цікавляться специфікою функціонування засобів масової інформації в Україні, виявляють активну громадянську позицію та за період навчання у школі виявили хист до написання художньо-публіцистичних текстів.

Проводиться конкурс із метою виявлення найбільш перспективної молоді, яка зможе працювати у медійній галузі.

Абітурієнт, подаючи творчий доробок, має продемонструвати:

1)високий рівень обізнаності у суспільно-політичних та культурних реаліях;

2)комунікабельність та готовність до ведення діалогу;

3)вміння готувати публіцистичний текст із використанням художньо-літературних засобів;

4)здатність зібрати та критично осмислити суспільно важливу інформацію;

5)навики до систематизації та узагальнення інформації;

6)здібності до критичного аналізу зібраного фактажу;

7)творчий підхід до розкриття обраної тематики;

8)вміння працювати зі словом.

Проводиться творчий конкурс після закінчення основного терміну подачі документів для вступу.

Творчий конкурс передбачає заочне оцінювання художньо-публіцистичних доробків абітурієнтів, які були подані до приймальної комісії.

Для проходження творчого конкурсу абітурієнт може подавати такі матеріали:

  1. Матеріали, опубліковані у друкованих медіа, трансльовані на радіо чи телебаченні, розміщені в інтернетових засобах масової інформації публікації, фото-та відеоряди (Кожен згаданий матеріал із вказаною датою публікації, виходу в ефір чи розміщення в мережі Інтернет має бути засвідчений підписом керівника ЗМІ та печаткою. Якщо окремі матеріали підписані псевдонімом, їх також має завірити редактор, вказавши дійсне ім’я автора);
  2. Не менше 3-ох самостійних художньо-публіцистичних текстів на теми, вказані у цьому Положенні про творчий конкурс (обсяг одного тексту може бути не менше 1 аркуша писаного від руки або не менше 500 друкованих символів у форматі Word (кегль 14, шрифт Times New Roman, інтервал 1, вирівнювання по ширині аркуша). Жанр тексту абітурієнт може обирати самостійно. Це можуть бути твори-роздуми, нариси, коментарі, есе, стаття, памфлет та ін.

Усі матеріали творчого доробку абітурієнт має подати в окремій теці. Теку формувати:

  • титульна сторінка (додаток 1);
  • зміст

Програма  творчого конкурсу для здобуття ступеня бакалавра зі спеціальності 061 Журналістика:

Файл для завантаження